armatura

Aranżacje łazienki

Aranżacje łazienki, instalacje wysokiej jakości armatury łazienkowej bywają ostatnimi czasy bardzo modne w szczególności dlatego, że łazienka jest przestrzenią odprężenia po całym dniu aktywności, ale też przestrzenią przygotowania do nowego dnia pracy. We Wrocławiu aranżacje niedużych łazienek w budynkach wielorodzinnych to prawdziwe wyzwanie. Odmiennie jest w domu jednorodzinnym, w którym w znacznym stopniu możemy podejmować decyzję o wielkości łazienki. Tutaj będziemy mieli większy wybór przy doborze kabin prysznicowych, term, zlewów itp. Tym samym montaż armatury łazienkowej jest znacznie prostszy (patrz: http://wroclaw-hydraulik.eu/montaz_armatury.html). O ile rozporządzamy wystarczająco dużą powierzchnią to powinniśmy zagospodarować ją na salon kąpielowy. To nie powinna być standardowa łazienka, ale pomieszczenie higieny, rekreacji i wytchnienia.

Jakie armaturę powinien mieć pokój kąpielowy? Głównie takie jak najzwyklejsza łazienka, czyli wanna, prysznic, bidet, podwójną umywalkę, ale także toaletka, czy fotel. Wnętrze pokoju do kąpieli musi być jasne, a w trakcie aranżacji łazienki możemy stosować multum niestandardowych materiałów jak szkło, kamień. Powinniśmy wprowadzić do pokoju kąpielowego kwiaty w donicach, jakieś ozdoby i rzeźby. Dużo sympatyków zdobywa łączenie salonu kąpielowego z sypialnią. Przy odpowiedniej wentylacji nie będzie wilgoci. Ewidentnie reszta rodziny musi wówczas mieć odrębną łazienkę.
Przy zakupie armatury nie radzę oszczędzać. Remont łazienki robi się raz na wiele lat. Dobra armatura może posłużyć przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *